ALLEN BRADLEY 22C-D142A103 PowerFlex 400 Serie A 75KW
Buy online your ALLEN BRADLEY 22C-D142A103 Inverter from our e-store Cnc-shopping.
The ALLEN BRADLEY 22C-D142A103 Inverter is a powerful industrial component operating at 480 VAC, 3 PHASE, 142 A, and 100 HP. Part of the PowerFlex 400 Serie A, it delivers 75kW, ensuring seamless integration and performance in demanding environments.