Buy online your MITSUBISHI Electric Spindle drive unit type MITSUBISHI Electric MDS-CH-SPH-185 (MDSCHSPH185) for sale online on Cnc-shopping website. This is a MITSUBISHI Electric spindle drive unit that permits a CNC Machine-tools drive a MITSUBISHI AC Spindle motor with a max output capacity of 18.5kW (63A rated output from the spindle drive unit).
MITSUBISHI Spindle Drive Unit type High Voltage 400V series.