LUTZE NG-24/10-2932 Power Supply 24V 10A
Product condition Availability Warranty
Price
Estimate Totals
LUTZE NG24/10-2932 for sale to replace a defective power supply. Lutze power supply 24V 10A, multi inputs (AC 115V/230V/400V) and output DC 24V 10A. Installed in electrical system or cnc system. This power supply LUTZE NG24/10-2932 is tested and comes with a warranty.