PARVEX RTS73130204R Servo amplifier AC/DC 20/40-130T 130V 20A
Product condition Availability Warranty
Price
Estimate Totals
Parvex RTS 73130204R Converter characteristics :
RTS 20/40-130T
Input : 3x 100VAC 3phases
Output : 130 Volts 20A