YASKAWA UAJPEE-22DK2K Servo motor 2.2kW
Rule : IEC 34-1 (1994)
Rated Output : 2.2 kW
Power supply voltage : 180 V
Rating : S3 40%ED
4 poles
1800 rpm
11 A